mikstura przyśpieszająca spalanie tłuszczu z brzucha mikstura przyśpieszająca spalanie tłuszczu z brzucha mikstura przyśpieszająca spalanie tłuszczu z brzucha

Mikstura przyśpieszająca spalanie tłuszczu z brzucha! To niesamowite, ale istnieje skuteczna mikstura, dzięki której o wiele łatwiej będzie Ci spalić tłuszcz z okolic brzucha. Przy odpowiednim jej stosowaniu z łatwością powrócić do wąskiej talii. Dużą zaletą omawianego preparatu jest to, że łatwo go przygotować w domu, bez konieczności korzystania z chemicznych składników. Sekret styczności mikstury tkwi w tym, że zapobiega ona przetrzymywaniu zbędnej wody w organizmie.

Już tylko miesiąc jej stosowania zapewni mniejszy obwód talii. To nie są jednak wszystkie jej zalety. Dzięki zastosowaniu tego preparatu zapewnimy sobie lepszy słuch, wzrok oraz poprawienia funkcjonowanie naszego mózgu. Oczywiście taki eliksir pomoże nam uzyskać szczupłą sylwetkę. Jednakże nie możemy zapominać o tym, że efekty kuracji spotęgują się dzięki uprawianiu aktywności fizycznej. W tym przypadku skuteczne będą ćwiczenia fitness, a w szczególności trening kardio.

Sekrety mikstury wspomagającej spalanie tłuszczu

Imbir

Jednym ze składników opisywanego preparatu jest imbir. Ten korzeń posiada wiele składników, które w odpowiedni sposób uzupełnią potrzeby ludzkiego organizmu. Natomiast zawarte w nim związki bioaktywne sprawiają, że imbir jest świetnym remedium na poprawę zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Trudno znaleźć drugi taki składnik jak imbir, który miałby tyle właściwości przeciwzapalnych. Dzięki zawartemu w nim związkowi chemicznemu gingerolowi imbir jest także doskonałym przeciwutleniaczem.

Od setek lat stosowano imbir w celu poradzenia sobie między innymi z porannymi nudnościami, jakie doświadczają kobiety w ciąży. Zastosowanie tego korzenia jest oczywiście szersze. Łagodzi on bowiem różnego typu nudności jak choćby te pojawiające się tuż po operacjach. Imbir jest w stanie zwiększyć poziom pH w ludzkim żołądku. Oznacza to, że tym samym zwiększa on produkcje soków trawiennych i stabilizuje tym nasz metabolizm. To właśnie przyśpieszenie pracy metabolizmu jest kluczem do przyśpieszenia procesu odchudzania.

Chrzan

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Chrzan do drugi składnik niezbędny do przygotowania odchudzającej mieszanki. Od czasów naszych dalekich przodków ten składnik wykorzystywano jako remedium na wiele dolegliwości. Nieprzypadkowo, ponieważ ten korzeń cechuje wiele walorów leczniczych. Skutecznie daje sobie on radę w leczeniu grypy, zakażenia dróg moczowych, chorób układu oddechowego czy w przypadku zapalenia migdałków.

Dzięki temu chrzan skutecznie pomożemy naszemu organizmowi w oczyszczeniu się z składowanych toksyn. Poprawi on stan naszego metabolizmu oraz poprawi samopoczucie. Osoby spożywające regularnie chrzan rzadziej odczuwają zmęczenie. Nie bez znaczenia jest to, że chrzan doprowadza do układu trawiennego wiele niezbędnych bakterii.

Sam korzeń chrzanu jest bogaty w wiele minerałów, antyutleniaczy, jak i witamin. Co więcej, bez problemu zwalcza on wirusy oraz eliminuje z organizmu tzw. wolne rodniki. Tym samym chrzan zapobiega zakażeniom, stanom zapalnym oraz ogranicza rozwój nowotworów. Co ciekawe, sam korzeń chrzanu ma stosunkowo mało kalorii. Wszystkie te jego opisane cechy sprawiają, że jest on niezbędny w spieraniu procesu odchudzania.

Cytryna

Cytryna to kolejny składnikiem preparatu wspomagającego spalanie zgromadzonego tłuszczu. Dzięki temu niepozornemu owocowi jesteśmy w stanie spalić zalegające w organizmie złogi tłuszczowe. Istotna jest także duża dawka witaminy C, jaką zawiera cytryna. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że ten składnik odżywczy wspomaga także nasz metabolizm.

Cynamon

Ostatnim składnikiem wymagającym uwagi jest cynamon. Ten produkt doskonale przyśpiesza spalanie komórek tłuszczowych. Co ciekawe dotyczy to w szczególności tych, które odkładają się w okolicach brzucha. Dzięki cynamonowi możemy kontrolować odpowiedni poziom cukru w naszym krwiobiegu. Wszystko to za sprawą tego, że wśród jego właściwości zdrowotnych jest naturalne stymulowanie produkcji insuliny.

Mikstura przyśpieszająca spalanie tłuszczu z brzucha – jak ją przygotować?

Składniki:

  • cztery łyżki miodu
  • 130 gramów chrzanu
  • 2,5 centymetra korzenia imbiru
  • trzy świeże cytryny
  • dwie łyżki cynamonu

Przygotowanie preparatu:

  1. Wpierw należy wymieszać dokładnie imbir z chrzanem. Do tego potrzebne będzie wykorzystanie blendera.
  2. Cytryny myjemy, kroimy i pozbywamy się z nich pestek.
  3. Przygotowane cytryny mieszamy z chrzanem.
  4. Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków należy wymieszać wszystkie produkty, w tym także cynamon i miód.

Przygotowana mieszanka powinna znaleźć się w słoiku, który będziemy przechowywać w lodówce.

Dawkowanie:

Preparat należy przyjmować dwa razy dziennie po dwie łyżeczki. Wystarczą jedynie około czterech tygodni do tego, aby zrzucić wiele zbędnych kilogramów z brzucha i zapewnić sobie wąską talię.

Źródło: www.healthyfoodteam.com

4.9/5 - (475 votes)

Oceń ten artykuł:
4.9/5 - (475 votes)

ładowanie...