imbir z cynamonem imbir z cynamonem imbir z cynamonem

Imbir z cynamonem to połączenie po którym można chudnąć! Skuteczne odchudzanie jest możliwe. Trzeba się jednak oprzeć na działaniu dwóch naturalnych produktów: cynamonu oraz imbiru. Oba te składniki sprawią, że szybko zgubisz zbędne kilogramy. Co najważniejsze, na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Stosuj kurację odchudzającą opartą o jeden z tych dwóch napojów. Dzięki nim możesz schudnąć nawet o trzy kilogramy w przeciągu tygodnia. Po takiej kuracji należy zrobić sobie siedmiodniową przerwę o podobnych napojów odchudzających.

Pamiętaj jednak o tym, że poniższe przepisy nie są zalecane osobom, które cierpią na problemy z układem trawienia albo mają chore nerki. Nie mogą z nich korzystać także kobiety w ciąży.

Imbir z cynamonem, czyli napoje odchudzające:

Napój herbaciany

Składniki:

Sposób przygotowania:

Na początku należy zagotować wodę w garnku. Kiedy jest już gorąca, możemy dodać do niej wszystkie składniki oprócz jogurtu. Kiedy wszystko już wymieszamy możemy zacząć studzić napar. Dopiero kiedy będzie dodajemy do niego jogurtu.

Taki napój należy przez siedem dni pić zamiast obiadu.

Napój ziołowo-mleczny

  • 170 ml mleka
  • 80 ml wody
  • Jedna łyżeczka sproszkowanego imbiru
  • Jedna łyżeczka curry
  • Jedna łyżeczka sproszkowanego cynamonu

Sposób przygotowania:

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Przygotowanie tego napoju należy rozpocząć od zagotowania wody. Kiedy będzie już gorąca, dodaj do niej wszystkie przyprawy. Pod sam koniec gotowania dolej do mieszanki mleko. Upewnij się, czy wszystkie składniki zostały porządnie ze sobą zmieszane.

Taki napój należy pić co wieczór, tuż przed snem.

5/5 - (529 votes)
ładowanie...