cytryna z sodą oczyszczoną cytryna z sodą oczyszczoną cytryna z sodą oczyszczoną

Cytryna z sodą oczyszczoną to składniki, jakie znaleźć można w naszej kuchni, stale badane są przez naukowców pod względem ich zdrowotnych właściwości. W przypadku akurat tych dwóch składników wyniki niewątpliwie zaskoczyły badaczy. Upewniono się, że soda w połączeniu z cytryną ma właściwości zdrowotne. Przeprowadzone eksperymenty przekroczyły jednak spodziewane rezultaty. Otóż okazało się, że taka prosta mieszanka jest skutecznym środkiem do walki z nowotworem. W dodatku moc takiego naturalnego lekarstwa zapewnia lepsze rezultaty niż chemioterapia.

Laboratoryjne wyniki nie pozostawiają wątpliwości w tym zakresie. Dowiedziono bowiem, że jednolita mieszanka, składająca się tylko z tych dwóch powszechnie dostępnych produktów zwalcza o wiele skuteczniej komórki rakowe niż przeciętna chemioterapia. Różnica w tym zestawieniu jest w tym przypadku kolosalna. Szacuje się, że cytryna z sodą działa w tym wypadku o 10.000 razy skuteczniej. Oczywiście podobne wyniki badań nie mogły przypaść do gustu wielkim koncernom farmaceutycznym.

Oznaczałoby to bowiem utratę tak opłacalnego rynku, jakim jest sprzedawanie środków niezbędnych do przeprowadzenia chemioterapii. Nikt nie byłby zainteresowany taką niebezpieczną kuracją, jeżeli wiedziałby, że odpowiednie lekarstwo może bez problemu przygotować w domu i to w dodatku za kilka złotych. Z tego powodu wielkie firmy farmaceutyczne zrobiły wszystko, co możliwe, aby wyniki tych badań nie dotarły do szerszej opinii społecznej.

Zdrowotne właściwości mieszkanki cytryny z sodą oczyszczoną

Każdy, kto interesuje się choć trochę naturalnymi sposobami leczenia, wie o antynowotworowych właściwościach cytryn. Ten owoc posiada w sobie tak silne naturalne związki chemiczne, że jest w stanie wesprzeć nasz organizm w walce z torbielami i guzami nowotworowymi. Najwięcej właściwości antyrakowych ma sama skórka cytryny. To właśnie w niej znajduje się dużo substancji nazywanej przez naukowców d-limonem. Po przeprowadzonych na zwierzętach badaniach okazało się, że działanie tego związku jest nieocenioną pomocą dla organizmu w zwalczaniu komórek rakowych.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Dzięki właściwościom typowym dla mieszanki cytryny i sody oczyszczonej zachowamy właściwe poziom pH w naszym ciele. W praktyce oznacza to, że rozwijający się nowotwór napotka na niesprzyjające mu środowisko. W takich warunkach rak nie może się dalej rozprzestrzeniać w naszym ciele.

150 gramów owoców cytrusowych tygodniowo to dawka zaleca przez większość ekspertów w dziedzinie odżywiania. Jeżeli spożywamy podobne ilości tego typu artykułów spożywczych, zapewnimy sobie zwiększoną odporność na choroby nowotworowe. Z przeprowadzonych eksperymentów wynika, że tym sposobem ryzyko zachorowania na raka gardła spadnie aż o 58%. W przypadku raka jamy ustnej podobny spadek wynosi 53%. Omawiana mieszanka ogranicza występowanie raka jelita grubego o 18%, natomiast raka żołądka o 31%.

Pozostałe wyniki wskazują jasno na to, że cytryna połączona z sodą oczyszczoną uniemożliwia rozwój komórek rakowych. Wedle tych statystykach ten preparat wypada lepiej niż działanie chemioterapii, adriamicyny, czy innych środków farmakologicznych stosowanych w wypadku zachorowania na raka. Głównym problemem ze stosowaniem chemioterapii jest to, że jest to bardzo inwazyjna kuracja. Wprowadzone podczas takiego leczenia związki chemiczne niszczą nie tylko komórki rakowe, ale także te zupełnie zdrowe.

Jak przygotować mieszankę, która pomoże Ci pokonać raka?

Składniki:

Cytryna z sodą – sposób przygotowania i dawkowanie:

Jedyne, co trzeba zrobić, to wymieszać oba wymienione składniki. Takie lekarstwo należy przyjmować kilka razy w tygodniu. W ten oto prosty sposób wyraźnie ograniczymy ryzyko pojawienia się w naszym organizmie raka.

Warto jednak wspomóc tę kurację odpowiednio dostosowanym zdrowym trybem życia. Należy między innymi wyeliminować z naszego jadłospisu modyfikowanych półproduktów.

Źródło: www.healthandhealthytips.com

5/5 - (597 votes)
ładowanie...