Woda z miodem i cytryną na przeziębienie, problemy żołądkowe oraz …

Woda z miodem i cytryną

Woda z miodem i cytryną to mieszanka która posiada liczne właściwości zdrowotne. Amerykanka Cristal Davis podzieliła się z nami swoją niesamowitą historią.

Rok temu byłam poważnie chora na grypę. Szybko okazało się, że leki, które kupiłam w aptece nie są w stanie mi pomóc. Przyjaciółka poleciła mi, abym co rano piła ciepłą wodę z miodem i cytryną. Muszę przyznać, że na początku byłam sceptyczna wobec takiego rozwiązania. Nie miałam jednak nic do stracenia, a ja dalej nie mogłam pozbyć się choroby. Dlatego właśnie postanowiłam zastosować się do tej porady. Wkrótce uciążliwa grypa przeszła. Na tym jednak nie koniec. Dzięki temu zdarzeniu odkryłam, jak bardzo zdrowy jest to napój”.

Woda z miodem i cytryną

„Udało mi się wyrobić codzienny nawyk. Co rano piłam podobną mieszankę. Przez kolejne tygodnie moje ciało zaczęło się zmieniać. Nigdy nie spodziewałam się, że dojedzie do takiej poprawy. Oto co się poprawiło z moim stanem zdrowi:”

Przez cały rok, ani razu się nie przeziębiłam”.

„Przestały mi dolegać problemy żołądkowe”.

„Muszę przyznać, że wcześniej nie wierzyłam w domowe metody leczenia. Przez to byłam całkowicie zależna od farmaceutycznych środków. Zawsze kiedy bolał mnie brzuch pierwsze co, sięgałam po tabletki. Kiedy doskwierało mi chroniczne zmęczenie, korzystała z witaminowych suplementów. Przykłady można mnożyć dalej”

„Od ponad roku ani razu nawet nie kichnęłam. Ustały także moje bóle głowy. W sumie prawnie o nich zapomniałam. Teraz wystarcza mi tylko miód i cytryna. Pije ten napój zawsze, niezależnie czy jestem w domu, czy na wyjeździe”.

Woda z miodem i cytryną zamiast kawy?

Przestałam także pić kawę. Okazało się to niepotrzebne, ponieważ wstaję rano z mnóstwem energii.

Dzięki napojowi z miodu i cytryny udało mi się skończyć z moim uzależnieniem od kawy. Od razu ustały moje bóle głowy. Mam przy tym dużo energii przez cały dzień. Śpię dobrze i wstaje bez problemów. Wcześniej potrzebowałam prawie godziny, aby się w końcu przebudzić. Kolejnym plusem tej zmiany jest to, że przestałam być ciągle rozdrażniona”.

„Przekonałam cała moją rodzinę do regularnego picia takiej mieszanki. Wszyscy jej członkowie od razu stali się o wiele zdrowsi. To chyba największa zaleta mojego odkrycia. Przez cały ostatni rok ani ja, ani nikt z moich najbliższych nie zachorował”.

„Nie wiem, w jaki sposób działa to cudowne połączenie. Ważne, że jego efekty są niesamowite! Jestem ogromnie wdzięczna mojej przyjaciółce za udzieloną radę i dlatego dzielę się nią z Wami”.

Źródło: www.healthyfoodteam.com

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Mam zdiagnozowane zwyrodnienie całego kręgosłupa, fizjoterapia na NFZ daje efekty na krótko a nie stać mnie na prywatne zabiegi.Darmowy pas bardzo poprawiłby mi komfort życia, proszę o jego przysłanie
    Dziękuję bardzo ?

Polecane

Leczenie kolan i stawów? Wykorzystaj ten domowy środek leczniczy!
Leczenie kolan i stawów jest możliwe dzięki tej sprawdzonej domowej...
Dieta ziemniaczana: w trzy dni możesz schudnąć, aż 5 kg!
Dieta ziemniaczana opiera się na tym niedocenianym przez nas warzywie...
Imbir z cynamonem doskonałe połączenie by schudnąć 3kg w tydzień!
Imbir z cynamonem to połączenie po którym można chudnąć! Skuteczne...
Imbir – oto 9 najważniejszych zalet codziennego spożywania imbiru
Imbir jest rośliną o tak silnych właściwościach leczniczych, że jest...