stawy stawy stawy

Powszechnym problemem, szczególnie wśród starszych osób są dotkliwe bóle stawów, kolan oraz pleców. Przyczyny podobnych dolegliwości są stale badane przez naukowców z całego świata. Wyniki ich prac są zbieżne. Bolące plecy, kolana czy stawy są następstwem nieodpowiedniej postawy ciała. Dlatego istotne jest ich korygowanie. W przeciwnym razie może nastąpić dalsze pogorszenie stanu zdrowia. Nieodzowne będzie także wzmocnienie i odbudowa kości oraz stawów i więzadeł. Istnieje pewien sposób, dzięki któremu możesz naturalnie przyśpieszyć ten proces.

Skutecznym remedium na dotkliwe bóle związane z wypaczeniem postawy ciała jest mieszanka przygotowana z naturalnych składników. Dzięki ich właściwościom zapewnimy naszemu organizmowi wsparcie w odbudowie kości oraz więzadeł i stawów w kolanie. Ten domowej produkcji lek jest w stanie zredukować ból, jaki odczuwamy przez problemy ze stawami, kośćmi i więzadłami.

Receptura domowego leku nie jest żadną nowinką. To sprawdzony przepis, którego korzenie sięgają jeszcze antycznej Grecji. Zachował się on do naszych czasów tylko dzięki temu, że okazał się tak skutecznym domowym lekarstwem.

Mikstura wzmacniająca stawy …

Składniki:

 • Jeden kilogram miodu wielokwiatowego
 • 50 gramów ziaren pszenicy
 • 50 gramów pestek słonecznika
 • 50 gramów pestek dyni
 • 10 łyżek siemienia lnianego
 • 5 łyżek zmielonego sezamu
 • 3 łyżki rodzynek

Sposób przygotowania:

 1. Na początek wkładamy wszystkie składniki do jednej dużej miski.
 2. Dokładnie mieszamy je ze sobą.
 3. Następnie przelewamy zawartość miski do szklanego słoika
 4. Przygotowana mieszankę należy przechowywać w chłodnym miejscu.

Dawkowanie:

Przygotowaną mieszankę należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej łyżeczce. Jedną dawkę przyjmuje się tuż przed śniadaniem, a następną przed obiadem.
To domowe lekarstwo składa się tylko z naturalnych składników. Jego możliwości są jednak olbrzymie. Wystarczy regularnie je stosować, a po pewnym czasie zaobserwujemy, że nasze kości, stawy i więzadła się wzmocniły. Lekarstwo ma także korzystne efekty uboczne. Poprawia stan naszego metabolizmu oraz wzmacnia serce.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Źródło: www.homehealthyrecipes.com

5/5 - (545 votes)
ładowanie...