czosnek z cytryną czosnek z cytryną czosnek z cytryną

Czosnek z cytryną dla wielu jest czymś dziwnym, ale tym razem. Za wysoki poziom cholesterol oraz nieodpowiednia dieta to przyczyna wielu poważnych problemów ze zdrowiem. Właśnie przez to, co roku dochodzi do tysięcy zawałów serca oraz udarów mózgu. Jest to chyba wystarczający argument przemawiający za tym, że trzeba dbać o drożność tętnic.

Poniżej przedstawiamy pewną sprawdzoną recepturą. Zastosuj się do niej, a Twoje tętnice będą w o wiele lepszym stanie.

Czosnek z cytryną na oczyszczenie żył z zatorów

Składniki:

Sposób przygotowania:

Przygotowanie domowego lekarstwa zaczynamy od podduszenia w jednym garnku czosnku, imbiru oraz soku z cytryny. Powinniśmy robić to przez około trzydzieści minut. Następnie zdejmujemy garnek z ognia i porządnie studzimy przygotowywaną substancję. Kiedy nie będzie już gorąca, możemy dodać do niej ocet jabłkowy oraz miód. Wszystkie składniki należy dokładnie ze sobą wymieszać. Na koniec wlewamy wszystko do słoika. Napój należy przechowywać w lodówce.

Dawkowanie:

Każdą dawkę leku przyjmujemy w następujący sposób. Zawsze na początku należy wstrząsnąć słoikiem z naszym preparatem. Następnie należy dodać cztery łyżki przygotowanego leku do szklanki gorącej wody. Lek należy przyjmować każdego dnia. Powinno się go rano, jeszcze przed pierwszym posiłkiem. Kuracja powinna trwać przez trzy tygodnie. Jeżeli chcemy kontynuować po tym czasie kurację, możemy do niej wrócić. Konieczne będzie jednak zrobienie sobie tygodniowej przerwy. Po skorzystaniu z dwóch cykli kuracji kolejna przerwa powinna odbyć się dopiero po sześciu miesiącach.

5/5 - (693 votes)
ładowanie...