Napój oczyszczający tętnice! Napój obniżający ciśnienie – sprawdź

Napój oczyszczający tętnice

Napój oczyszczający tętnice może uratować Ci życie! Wysokie ciśnienie można wyleczyć za pomocą pewnego domowego sposobu. Wystarczy pić regularnie cztery łyżki tego napoju. Przyjmuj ten preparat każdego ranka, a szybko pozbędziesz się nie tylko problemów z nadciśnieniem. Jest on w stanie także rozwiązać problem z niedrożnymi tętnicami oraz za wysokim poziomem cholesterolu we krwi.

Od wielu lat mamy do czynienia z coraz powszechniejszymi problemami z różnego rodzaju dysfunkcjami układu krążenia. Zaliczają się do nich takie choroby jak nadciśnienie, miażdżyca, czy za wysoki poziom cholesterolu. Wszystko to wynika z dwóch głównych problemów. Po pierwsze jest to brak aktywności fizycznej.

Po drugie podobne choroby pojawiają się przez nieodpowiednie nawyki żywieniowe. Powyższe choroby często pozostają nieleczone. Prowadzi to zawsze do pogorszenia się stanu zdrowia. Jest to dla nas śmiertelnie niebezpieczne. Warto zatem regularnie monitorować poziom cholesterolu oraz ciśnienia krwi. Jeżeli dochodzi do przekroczenia zalecanych norm trzeba czym prędzej skontaktować się z lekarzem.

W dalszej części artykułu przedstawimy przepis na pewien domowy środek, który doskonale chroni nas przed zatykaniem się tętnic, wysokim stężeniem cholesterolu oraz nadciśnieniem. Niezwykle ważne jest regularne przyjmowanie tego preparatu. Tylko w ten sposób uzyskamy pożądane efekty. Dużą zaletą tego przepisu jest to, że nietrudno go przygotować.

Wysokie ciśnienie krwi nie będzie już więcej problemem. Poznaj przepis na napój oczyszczający tętnice

Składniki:

Sposób przygotowania i dawkowanie:

Na początku należy wlać do garnka całą wodę i zagotować. W między czasie myjemy cytryny, sparzamy je, a następnie siekamy. Kiedy woda już zacznie wrzeć możemy dodać je dodać do garnka. Następnie dodajemy do mieszanki także sodę oczyszczoną. Od razu zdejmujemy z ognia garnek i zostawiamy na godzinę, aby napój zdążył się ostudzić. Po upływie tego czasu do mieszanki dodajemy pokrojoną natkę pietruszki. Od tego momentu napój należy ponownie ogrzać.

Tym razem robimy to jednak na wolnym ogniu. Mieszankę gotujemy przez dwie-trzy godziny. Po upływie tego czasu jest już ona gotowa. Przelej ją do szklanego słoika. Kiedy ostygnie schowaj ją do lodówki.

Terapia na bazie tego napoju powinna trwać dwadzieścia dni. Pamiętaj o tym, aby każdego ranka spożywać cztery łyżki przygotowanego napoju. Istotne jest to, aby kolejne dawki przyjmować na pusty żołądek.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Leczenie kolan i stawów? Wykorzystaj ten domowy środek leczniczy!
Leczenie kolan i stawów jest możliwe dzięki tej sprawdzonej domowej...
Dieta ziemniaczana: w trzy dni możesz schudnąć, aż 5 kg!
Dieta ziemniaczana opiera się na tym niedocenianym przez nas warzywie...
Imbir z cynamonem doskonałe połączenie by schudnąć 3kg w tydzień!
Imbir z cynamonem to połączenie po którym można chudnąć! Skuteczne...
Imbir – oto 9 najważniejszych zalet codziennego spożywania imbiru
Imbir jest rośliną o tak silnych właściwościach leczniczych, że jest...