naturalny szampon naturalny szampon naturalny szampon

Naturalny szampon jest niezwykle skuteczny, a wszystko za sprawą swoich składników! Szybszy wzrost włosów da się zapewnić dzięki szamponowi domowej produkcji. Ten produkt jest dla każdego, komu zależy na korzystaniu z naturalnych i ekologicznych produktów kosmetycznych. Trudno będzie dostać taki szampon w sklepie. Na szczęście możesz zrobić go w domu. Nie będziesz potrzebować żadnych skomplikowanych składników, ani profesjonalnej aparatury!

Od razu zobaczysz różnice. W przeciwieństwie od szamponów, z jakich korzysta większość ludzi, ten domowy środek do pielęgnacji włosów nie posiada żadnych chemikaliów. Efekty na pewno Cię pozytywnie zaskoczą. Twoje włosy staną się zdrowsze oraz zaczną rosnąć dużo szybciej.

Podstawą tego naturalnego szamponu jest soda oczyszczona. Za jej pomocą wzmocnisz strukturę włosa oraz pozbędziesz się chemikaliów, jakie dostały się na skórę głowy wraz z dotychczas stosowanymi szamponami i odżywkami. Soda oczyszczona nadaje włosom zdrowy i lśniący wygląd. Zobaczysz to już po kilkukrotnym użyciu naturalnego szamponu. Nie wahaj się! Pokonaj swoje nawyki i odważ się zastosować tego innowacyjnego przepisu!

Wiele osób, które zaczynały stosować ten środek miało problemy z przyzwyczajeniem się do niego. Naturalny szampon nie pieni się w takim stopniu jak jego chemiczne odpowiedniki. Nie ma jednak powodów do zmartwień. Nie oznacza to bynajmniej, że działa on gorzej. Po prostu trzeba się przyzwyczaić do takiej formy mycia włosów.

Przepis na naturalny szampon do włosów. Przyśpiesz wzrost swoich włosów!

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Do przygotowania takiego szamponu będzie potrzeba wyłącznie sody oczyszczonej oraz wody. Oba składniki należy wymieszać w proporcji 1:3. Taką mieszankę możemy trzymać w małej butelce. Podczas mycia włosów zastosuj przygotowany naturalny szampon. Można nałożyć go także i na suche włosy. Szampon powinien znajdować się na włosach przez przynajmniej trzy minuty. Po upływie tego czasu należy go dokładnie spłukać.

Taki naturalny szampon nie będzie się pienił. Nie ma w nim bowiem składników chemicznych, jakie dodaje się do szamponów sprzedawanych w sklepach. Mimo tego będzie działał on równie dobrze. Za pomocą własnego szamponu umyjesz włosy, a przy tym nie sprawisz, że staną się one przesuszone i zniszczone. Niestety chemiczne szampony do włosów na dłuższą metę negatywnie wpływają na ich stan.

Ten przepis to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy wolą unikać chemicznych kosmetyków. Tylko taki naturalny szampon korzystnie wpływa na stan naszych włosów.

5/5 - (713 votes)
ładowanie...