Soda oczyszczona skuteczny środkiem leczniczym na nowotwory

soda oczyszczona

Soda oczyszczona skuteczny środkiem leczniczym na nowotwory. Niekiedy lekarze muszą wypełnić pewien przykry obowiązek związany z wykonywanym przez nich zawodem. Jest to przekazywanie naprawdę złych wiadomości. Niektórzy z nich muszą obserwować, jak przeraźliwie zmienia się wyraz twarzy pacjenta. Dzieje się tak zaraz po tym, jak odnajmują mu bolesną nowinę: „Zdiagnozowaliśmy u Pana nowotwór”.

Kiedy ludzi słyszą o raku, od razu nasuwa się im jedno skojarzenie: „to już koniec”.

Jednakże nie wszyscy z nas wiedzą, że istnieje wiele rodzajów kuracji, które możemy podjąć w walce z nowotworem. Niektóre z nich pomogą nam wyleczyć się z raka, inne złagodzą jego objawy. Można powiedzieć z całą pewności, że większość z nas nie jest świadoma tego, jak wielką liczbą środków zapobiegających pojawieniu się raka dysponujemy.

Nie obawiaj się. Chemioterapia nie jest jedynym możliwym wyjściem.

Jak zapewne wiesz, chemioterapia jest specjalnym sposobem leczenia z wykorzystaniem bardzo mocnych środków chemicznych. Celem jest pozbycie się komórek rakowych z naszego organizmu. Za pomocą podobnej kuracji można pozbyć się raka albo zredukować objawy tej niebezpiecznej choroby. Chemioterapia ma swoje wady i zalety. Jednak jak wielu z nas wie, te pierwsze są dość liczne.

Do efektów ubocznych takiego sposobu leczenia zaliczyć można: silne nudności, wymioty, problemy z przemianą materii, utratę włosów. Przykładów jest jeszcze więcej. Ogólnie rzecz biorąc chemioterapia jest kuracją, która wyczerpuje organizm. Ma ogromny wpływ na nasz stan fizyczny, a także umysłowy i psychospołeczny. W większości wypadków zastosowanie tego typu leczenia wymaga długiej hospitalizacji. Chemioterapia jest czasochłonna i pod wieloma względami zmienia nas stan zdrowia na niekorzyść.

Alternatywne sposoby leczenia raka

Istnieją alternatywne sposoby za pomocą których możemy leczyć raka. Chirurdzy sugerują, że najlepszym z nich jest operacja. Jest to stosunkowo skuteczne rozwiązanie. Jest w tym jednak pewien warunek. Komórki rakowe muszą znajdować się w jednym miejscu. Innym rozwiązaniem jest leczenie za pomocą radioterapii. Obecnie jest to najczęściej stosowana terapia antyrakowa. Z czasem nasz świat stale się zmienia. Medycyna stoi na coraz wyższym poziomie. Stale poszukuje się coraz bardziej skutecznych sposobów na leczenie chorych. Jednym z nowszych sposobów, które wykorzystuje się do leczenia raka jest fotochemoterapia. Wśród innych innowacyjnych metod leczenia jest także terapia ukierunkowana molekularnie, przeszczep komórek macierzystych, immunoterapia oraz wiele innych.

Soda oczyszczona alternatywą leczenia raka?

Wszystkie te postępy medycyny przybliżają nas do odkrycia w pełni skutecznego leku na tę najbardziej śmiercionośną chorobę naszych czasów. Choć jest to nieuniknione, potrwa jeszcze wiele lat. Nie możemy mieć pewności, czy już urodził się człowiek, który wybawi nas od tego niebezpieczeństwa. Skoro nie możemy być jeszcze pewni obecnie stosowanych terapii medycznych warto zastanowić się nad zastąpieniem ich czymś innym. Istniej sposób leczenia raka oparty wyłącznie o powszechnie dostępny składnik – sodę oczyszczoną.

W 2009 roku w fachowym piśmie naukowym „Cancer Research” opublikowano wyniki pewnych badań. Wynikało z nich, że wodorowęglan sodu może zatrzymać rozwój nowotworu. Wszystko to za sprawą jego działania alkalizującego.

Autorzy tej publikacji prowadzili badanie na myszach. Dawkowali im porcje wodorowęglanu sodu. Spostrzegli, ze podniesienie poziomu pH ich ciała oddziałuje na rozwój i rozprzestrzenianie się komórek rakowych.

Wyniki ich badań wskazały na to, że soda oczyszczona skutecznie podnosi współczynnik pH naszego organizmu. W konsekwencji samoistnie redukuje to przerzuty choroby nowotworowej.

Badacze spostrzegli także, że wodorowęglan sodu podnosi poziom pH zarówno w samych komórkach jak i poza nimi. Jest to bardzo istotne odkrycie. Wskazuje bowiem na to, że działanie tej substancji nie koliduje z procesem przemiany materii.

Możesz przygotować domową kurację na bazie sody oczyszczonej. Będziesz potrzebował do tego jeszcze syropu klonowego, melasy, lub miodu. Za pomocą jednego z tych składników skutecznie dostarczysz do swojego ciała lecznicze składniki sody oczyszczonej.

Doktor Sircus w swojej książce przedstawia przypadek, w którym to jeden jego z pacjentów wyleczył się z raka prostaty za pomocą mieszanki melasy i sody oczyszczonej. Było to zadziwiające, ponieważ stadium raka było na tyle poważne, że dochodziło już do przerzutów. Chory wymieszał jedną łyżeczkę sody do pieczenia z jedną łyżeczką melasy i rozpuścił tą mieszankę w szklance wody. Zażywał on taki lek przez kolejne trzy dni. Po tym czasie jego poziom pH odczytany z próbki jego śliny wyniósł 7. Przygotowano także badania moczu, które wskazały na 7,5 pH.

Pacjent doktora Sircusa wyleczyła soda oczyszczona?

Pacjenta doktora Sircusa zachęciła poprawa wyników. Dlatego zwiększył on częstotliwość przyjmowania dawek z dwóch do pięciu dziennie. Od szóstego do dziesiątego dnia chory brał przyjmował podwójną dawkę tego lekarstwa dwa razy dziennie.

Dziesiątego dnia pH pacjenta wzrosło do poziomu 8,5. Jedynymi efektami ubocznymi, jakie wówczas odczuwał były bóle głowy oraz intensywne pocenie się w nocy.

Następnego dnia przeprowadzono badania ciała pacjenta. Zrobiono je za pomocą PSA, znanego w Polsce jako „swoisty antygen sterczowy”. Za pomocą poziomu obecności tej substancji bada się obecność komórek rakowych prostaty. Wyniki wskazały, że od ostatniego badania PSA spadło z poziomu 22,3 punktów do jedynie 0,1.

Istnieją jeszcze inne sposoby przygotowania podobnej domowej kuracji. Wymieszaj dziewięćdziesiąt łyżeczek syropu klonowego z trzydziestoma łyżeczkami sody oczyszczonej.

Podczas mieszania składników syrop musi być trochę podgrzany. W ten sposób zmniejszymy jego lepkość. Kiedy jest już odpowiednio rzadki, dodajemy do niego sodę i mieszamy przez około pięć minut, aż do dokładnego wymieszania się obu składników.

Taka ilość lekarstwa pozwoli nam na dziesięciodniową kurację. Osoby cierpiące na raka powinny spożywać od pięciu do siedmiu łyżeczek tego leku.

Podczas stosowania podobnej kuracji na bazie sody oczyszczonej należy zachować ostrożność. Utrzymanie zbyt wysokiego poziomu pH może spowodować różne zaburzenia metabolizmu i obiegu elektrolitów. Spożywanie zbyt dużej ilości sody powoduje obrzęki, a w niektórych przypadkach problemy z sercem i ciśnieniem krwi.

Źródło: http://www.healthyfoodteam.com/oncologists-dont-like-baking-soda-cancer-treatment-because-its-too-effective-and-too-cheap/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Leczenie kolan i stawów? Wykorzystaj ten domowy środek leczniczy!
Leczenie kolan i stawów jest możliwe dzięki tej sprawdzonej domowej...
Dieta ziemniaczana: w trzy dni możesz schudnąć, aż 5 kg!
Dieta ziemniaczana opiera się na tym niedocenianym przez nas warzywie...
Imbir z cynamonem doskonałe połączenie by schudnąć 3kg w tydzień!
Imbir z cynamonem to połączenie po którym można chudnąć! Skuteczne...
Imbir – oto 9 najważniejszych zalet codziennego spożywania imbiru
Imbir jest rośliną o tak silnych właściwościach leczniczych, że jest...