Napój na włosy Napój na włosy Napój na włosy

Napój na włosy, dzięki któremu Twoje włosy będą rosły dwa razy szybciej! Jedną z charakterystycznych cech kobiet jest noszenie długich i zdrowych włosów. Prawie każdy mężczyzna chce wyróżnić się prosta i elegancką fryzurą. Dlatego każdej dziewczynie zależy na dobrym stanie włosów.

Niektóre kobiety nie lubią nosić długich włosów. Inne natomiast zrobią wszystko, aby były one długie, gęste oraz wyglądały na zdrowe.

Istnieje pewien przepis na bazie cebuli. Wykorzystuje go wiele hollywoodzkich aktorek. Dzięki tej prostej recepturze przyśpieszają one wzrost włosów.

Wielu dermatologów przyznaje, że cebula ma bardzo korzystny wpływ na nasze cebulki włosowe. Co istotne stosowanie jej nie niesie ze sobą żadnych efektów ubocznych. Nie podrażnia na przykład skóry głowy.

Napój na włosy

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

W jaki sposób zastosować podobną kurację? Wystarczy zmiażdżyć dwie-trzy cebule i odcisnąć z nich sok. Zebrany płyn należy nanieść na głowę i dokładnie roznieść po całych włosach.

Sok z cebuli potrzebuje trochę czasu, aby porządnie się wchłonąć. Powinniśmy dać mu przynajmniej piętnaście minut. Jeżeli masz więcej czasu możesz zmyć go dopiero po godzinie. Oczywiście nie wszyscy mają tyle wolnego czasu. Zalecamy jednak trzymać go jak najdłużej. W ten sposób zmaksymalizujemy efekty naszej kuracji.

Po upływie wyznaczonego czasu włosy należy spłukać i wykorzystać odżywkę. Wystarczy zastosować tą metodę dwa razy w przeciągu jednego miesiąca, a szybko zobaczysz jej zdumiewające efekty. Jedynym problemem jest silny zapach soku z cebuli. Możesz go jednak z łatwością zneutralizować. Wystarczy po prostu umyć włosy szamponem.

Źródło: www.healthyfoodteam.com

5/5 - (529 votes)
ładowanie...