Cebula na choroby cywilizacyjne oraz 5 innych zastosowań cebuli

cebula

Cebula na choroby cywilizacyjne oraz 5 innych zastosowań cebuli! Większość naszych przepisów przeznaczone jest do stosowania wewnętrznego. Dziś jednak opiszemy zdrowotne działanie cebuli. Okazuje się, że wiele właściwości tego aromatycznego warzywa ujawnia swą moc dzięki zewnętrznemu kontaktowi z naszym ciałem. Czy zdajesz sobie sprawę, że jedna ze skutecznych kuracji na powszechne choroby cywilizacyjne polega na przyłożeniu cebuli do szyi?

Kiedy lekarstwa dostępne w aptece okazują się mało skuteczne coraz więcej osób szuka alternatywnych sposobów leczenia. To niesamowite, ale stare, niemal zapomniane już receptury okazują się niezwykle efektywnymi lekarstwami na choroby. Lekarze są zdumieni, że dzięki zwyczajnym domowym sposobom ich pacjenci są w stanie sami zminimalizować uciążliwe objawy albo nawet całkowicie pozbyć się dolegliwości.

Wszystko to za sprawą naturalnych składników, które skrywają w sobie nieznaną nam jeszcze w pełni moc Natury. Co istotne, stosując domowe sposoby leczenia, unikniemy wprowadzania do naszego organizmu niezdrowych, chemicznych domieszek. Niestety takie substancje pomocnicze stosowane są w dzisiejszej farmaceutyce nagminnie. Koncerny, które produkują leki nie zważają na efekty uboczne. Wystarczy im tylko wypisać możliwe działania niepożądane w ulotce dołączonej do opakowania. Z tych wszystkich powodów postanowiliśmy podzielić się z Wami przepisem na pewną sprawdzoną kuracje, dzięki której pozbędziesz się problemów z tarczycą. Jedynym jej efektem ubocznym jest to, że przy okazji oczyścisz swoją krew oraz skórę.

Ten przepis został dokładnie opisany i przeanalizowany przez dr Igora Knjazkina. Ten naukowiec z Sankt Petersburga przeprowadził już wiele badań nad właściwościami cebuli. Wkrótce przekonał się, jak bardzo silnym naturalnym lekarstwem jest ta niesamowita roślina. Z badań tego eksperta wynika jasno, że cebula najlepszej sprawdza się, jako remedium na problemy z tarczycą.

Jak za pomocą cebuli możemy zaradzić chorobą tarczycy?

Do naszego przepisu będziemy potrzebować koniecznie czerwoną odmianę cebuli. Przygotowanie nasze kuracji zaczynami od przecięcia tego warzywa na dwie części. W zasadzie potrzebny preparat jest już gotowy. Wszystko, co nam jest potrzebne, znajduje się w sokach tej rośliny. Nie potrzebne są nam zatem żadne dodatki. W jaki sposób należy dawkować to naturalne lekarstwo? Co wieczór, zanim położymy się spać należy powtarzać następującą czynność. Gruczoł tarczycy należy masować przyciśniętą do szyi cebulą. Pamiętaj, żeby nie zmywać tego soku. Potrzebuje on czasu, aby pozytywnie wpłynąć na nasz organizm. Powinien on zatem pozostać na szyi na całą noc.

Dzięki tej kuracji w naturalny sposób poprawisz fizjologiczną pracę tarczycy. Co istotne takie cebulowe lekarstwo nie jest inwazyjne. Nie musisz zatem obawiać się żadnych efektów ubocznych.

W czym jeszcze pomoże Ci cebula? Oto lista pięciu kolejnych kuracji zdrowotnych na bazie tej rośliny:

  1. Cebula na oczyszczenie zalegającej woskowiny.

Przekrój cebulę i wyjmij z niej środek. Zewnętrzną warstwę tego warzywa zwiń w rolkę. Kolejny krok to włożenie takiego ruloniku do ucha. Zachowaj jednak przy tym ostrożność. Nie wolno wkładać takiego leku zbyt głęboko! Cebula powinna zostać tam na całą noc. Przez ten czas jej soki zmiękczą zalegającą w uchu woskowinę. Rano będziesz w stanie bez trudu ją usunąć.

  1. Cebula zredukuje oparzenia.

Jak tylko się oparzysz, nie zwlekaj. Szybko przekrój cebulę na pół. Rozciętą część należy przyłożyć do oparzonego miejsca na dwie minuty. Dzięki zawartym w niej sokach, unikniesz bólu, jakie towarzyszy podobnym wypadkom.

  1. Cebula na ukąszenia

Cebula łagodzi ból nie tylko po oparzeniu. Jest także świetnym środkiem kojącym w przypadku ukąszenia. Jeżeli użądliła cię pszczoła, nie zapomnij na początku usunąć ze skóry wbitego żądła. Poza tym postępujemy identycznie, jak w przypadku oparzenia.

  1. Dzięki cebuli zbijesz wysoką gorączkę.

Masz problem z podwyższoną temperaturą? Jest na to jeden, dość nietypowy sposób. W takiej sytuacji pokrój drobno cebulę i włóż ją do skarpetki. Po kilku godzinach przetrzymywania jej tam, Twoja temperatura spadnie.

  1. Uwzględnij cebulę w diecie, a wyeliminujesz toksyny

Niesłychanie ważne przy zachowaniu dobrego zdrowia jest regularne oczyszczanie organizmu z toksyn. Mamy dla Ciebie dobrą radę: jedz regularnie cebule! Zawarte w niej składniki odżywcze uwolnią Cię od zalegających w wątrobie toksyn.

Obowiązkowo podziel się z Twoimi najbliższymi tą listą. Dzięki niej pomożesz zachować im dobre zdrowie.

Źródło: magicalrecipesforhealthylife.com

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Leczenie kolan i stawów? Wykorzystaj ten domowy środek leczniczy!
Leczenie kolan i stawów jest możliwe dzięki tej sprawdzonej domowej...
Dieta ziemniaczana: w trzy dni możesz schudnąć, aż 5 kg!
Dieta ziemniaczana opiera się na tym niedocenianym przez nas warzywie...
Imbir z cynamonem doskonałe połączenie by schudnąć 3kg w tydzień!
Imbir z cynamonem to połączenie po którym można chudnąć! Skuteczne...
Imbir – oto 9 najważniejszych zalet codziennego spożywania imbiru
Imbir jest rośliną o tak silnych właściwościach leczniczych, że jest...