Oczyszczenie tętnic Oczyszczenie tętnic Oczyszczenie tętnic

Oczyszczenie tętnic to nieocenione wsparcie dla naszego organizmu. Od wielu wieków mieszkańcy Niemiec stosowali pewną niezwykłą metodę leczenia. Okazuje się, że jest ona w stanie nie tylko oczyścić tętnice, ale i także powstrzymać proces zwapnienia. Stosowanie takiego domowego preparatu sprawi, że uwolnisz się od wielu problemów ze zdrowiem. Poza tym poprawi się Twój ogólny stan zdrowia.

Napój na oczyszczenie tętnic – przepis

Składniki:

Sposób przygotowania:

Korzeń imbiru należy obrać. Następnie przystępujemy do mycia cytryn. Jako, że będziemy używać ich wraz ze skórką, musimy wyczyścić je bardzo starannie. Cytryny oraz imbir kroimy na spore kawałki i wkładamy do blendera. Następnie dodajemy do nich obrany czosnek. Całość należy porządnie zmiksować za pomocą blendera na jednolitą masę.

Gotową mieszankę przelewamy do garnka i dodajemy do niej wody. Następnie podgrzewamy ją tak długo, aż się zagotuje. Wówczas zdejmujemy garnek z ognia i studzimy jego zawartość. Kiedy napój jest już letni możemy przelać go do słoika albo szklanej butelki. Pamiętaj, aby zawsze przechowywać tę mieszankę w lodówce.

Dawkowanie:

Ważne jest, aby zawsze przed użyciem, wstrząsnąć butelką z napojem. Preparat powinno się przyjmować rano przed pierwszym posiłkiem. Ewentualnie można z niego korzystać w ciągu dnia, lecz przynajmniej dwie godziny przed jedzeniem. Zalecana dawka to pół szklanki tego napoju.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kuracja na bazie tego preparatu powinna trwać przez trzy tygodnie. Po upływie tego czasu należy zrobić tygodniową przerwę od jego stosowania. Jeżeli chcesz, możesz potem powrócić do kuracji po raz drugi.

4.9/5 - (659 votes)
ładowanie...