koktajl wzmacniający stawy i więzadła koktajl wzmacniający stawy i więzadła koktajl wzmacniający stawy i więzadła

Koktajl wzmacniający stawy i więzadła, czyli niezwykle skuteczna mieszanka cynamonu i ananasa. Na długiej liście produktów, których właściwości lecznicze nie są dostatecznie doceniane, znajduje się między innymi ananas i cynamon. To zadziwiające, co może powstać z połączenia akurat tych dwóch składników. Taka mieszkanka, będzie miała niezwykłą moc wzmacniania stawów i więzadeł. Koniecznie zapoznaj się z naszą recepturą, dzięki której uwolnisz się od bolesnych dolegliwości.

Niestety starość jest nieuniknionym etapem życia każdego człowieka. Pocieszyć można się jednak tym, że dzięki zastosowaniu odpowiednich zabiegów jesteśmy w stanie o wiele łatwiej znieść wszystkie jej niedogodności. Jednym z syndromów naturalnego procesu starzenia się jest rozluźnianie się stawów kolanowych. Wówczas w kolanach obniża się poziom właściwości smarnych i zmniejsza się elastyczność stawów i więzadeł. W konsekwencji prowadzi to do zmniejszenia się sprawności ruchowej. Jest to o tyle uprzykrzające schorzenie, że stawy kolanowe są niezbędne przy normalnym codziennym funkcjonowaniu.

Osoby, które dotknął podobny problem, mają trudności z takimi aktywnościami jak chodzenie, stanie, nie wspominając już o skakaniu. Stawy kolanowe są także niezbędne w utrzymywaniu właściwej postawy całego naszego ciała. Czy istnieje jakiś środek zapobiegający podobnemu schorzeniu? Na szczęście tak!

Koktajl wzmacniający stawy i więzadła: jak go sporządzić?

Wystarczy regularnie spożywać ten specjalny koktajl, a nasza sprawność ruchowa znów będzie młodzieńcza. Tym sposobem wzmocnimy nasze kolanowe stawy i więzadła i to dzięki naturalnym składnikom. Co zatem będziemy potrzebować, to przygotowania takiej leczniczej mikstury?

Składniki:

Sposób przygotowania:

  1. Na początku gotujemy płatki owsiane.
  2. W międzyczasie wyciskamy sok z kawałków ananasa i odcedzamy go od reszty owocu.
  3. Do blendera wkładamy zmielone na miał migdały i cynamon. Wlewamy także wodę, sok pomarańczowy oraz miód i zaczynamy wszystko miksować.
  4. W trakcie miksowania dodajemy do tego gotowy sok z ananasów oraz płatki owsiane.
  5. Mieszamy wszystkie składniki tak długo, aż uzyskamy jednolitą masę.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Dobrym pomysłem jest wrzucenie do blendera także kilku kostek lodu, aby koktajl nabrał orzeźwiająco niskiej temperatury.

Jeżeli wszystko poszło zgodnie w powyższą recepturą, przygotowany koktajl jest gotowy do wypicia. Jest to istna witaminowa bomba. Przygotowany napój jest bogaty w takie składniki jak na przykład witamina C, magnez, bromelanina, czy krzem.

Taka wartościowa kombinacja składników odżywczych zapewni nam poprawę elastyczności wiązadeł i stawów. Warto dodać, że wypicie takiego koktajlu to zastrzyk dużej dawki naturalnej energii. Wystarczy zatem przygotować ten nieskomplikowany koktajl, aby poprawić swój stan zdrowia. Mamy przy tym świetną okazję, aby orzeźwić się tym smacznym napojem.

Źródło: www.healthyfoodstar.com

5/5 - (406 votes)

Oceń ten artykuł:
5/5 - (406 votes)

ładowanie...