Oczyść organizm z groźnych pasożytów – Terapia dwuskładnikowa!

oczyść organizm z pasożytów

Oczyść organizm z groźnych pasożytów za sprawą tego rewelacyjnego przepisu! Ważnym aspektem dbania o dobre zdrowie jest regularne oczyszczanie swojego organizmu. Istnieje pewien domowy sposób, dzięki któremu pozbędziesz się pasożytów. Jednak jego działanie ma jeszcze inne pozytywne następstwa. Opisywana mieszanka nie tylko zwalcza pasożyty, ale także pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczu z ludzkiego organizmu. Wszystko to za sprawą połączenia dwóch niepozornych składników. Zanim przystąpisz się do samej kuracji, warto wpierw dowiedzieć się nieco więcej o pasożytach, które upodobały sobie ludzkie organizmy.

Pasożytami nazywamy organizmy, które wykorzystują ludzkie ciało do zaspokojenia swoich potrzeb. Choć różnią się one wielkością czy miejscem występowania, wszystkie łączy to, że korzystają one z naszych składników odżywczych i nie dają nic w zamian. Konsekwencją tego jest to, że ludzki organizm jest nimi obciążony. Niewątpliwie szkodzi to naszemu zdrowiu. Pasożyty występują w różnych częściach organizmu, jednak najbardziej upodobały sobie jelita. Tam mają najlepszy dostęp do konsumowanych przez nas składników odżywczych.

Najbardziej cenionym przez pasożyty składnikiem naszego pokarmu jest cukier oraz wszystko to, co przekształca się w niego pod wpływem procesu trawienia. Dlatego w przypadkach osób, w których ciałach rozwijają się pasożyty, często występuje niedobór cukru. Co więcej, pasożyty mogą doprowadzić do zmniejszenia się ilości śluzu w naszym organizmie. Jest to o tyle niebezpieczne, że powoduje spadek odporności na rozwój grzybów i bakterii. Warto mięć także na uwadze, że jeżeli spożywamy dużo słodkich rzeczy, to stwarzamy idealne warunki dla rozwoju pasożytów.

Pierwszą intuicją jest to, że w walce z pasożytami powinniśmy postawić na ich zagłodzenie. Okazuje się, że jest to dobra strategia, która zapewni nam oczekiwane oczyszczenie się. Jeżeli chcemy osiągnąć takie efekty, należy wyeliminować z naszej diety wszystkie rodzaje cukrów, a także zboża. Rozwiązanie to przyniesie zaskakujące rezultaty. Jednym z symptomów tego, że udało nam się pozbyć z organizmu pasożytów, będzie nieoczekiwany przypływ energii.

W jaki sposób oczyścić nasz organizm?

Oczyść organizm za pomocą tego przepisu:

  • 10 gramów suszonych goździków
  • 100 gramów siemienia lnianego

Przygotowanie

Z obu wymienionych składników powinniśmy uzyskać drobny proszek. Możemy zatem zmielić je za pomocą młynka do kawy. Można wykorzystać w tym celu także tygielek.

Dawkowanie

Jak należy spożywać przygotowaną mieszankę, aby skutecznie pozbyć się z naszego organizmu pasożytów? Proszek z siemienia lnianego i goździków należy zjadać do śniadania i popijać ciepłą wodą. Powinno przyjmować się dwie łyżki każdego dnia. Kuracja nie może być za długa. Po trzech dniach należy ją przerwać, aby zrobić krótką przerwę.

Po odczekaniu trzech dni znów podchodzimy do tego domowego leczenia. W takim przerywany sposób kurujemy się przez cały miesiąc. Będzie to dla naszego organizmu nieocenione wsparcie w walce z pasożytami. Na zakończenie warto dodać, że dobrym pomysłem jest, aby korzystać z tego domowego sposobu parę razy w roku. W ten sposób zabezpieczymy się przed powrotem pasożytów.

Źródło: www.healthylivingstyle.net

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. A co zrobic ze zdechnietymi pasozytami? Organizm wszystkich sam nie wydali !
    Pasozyty chowaja sie do miesni i przechodza ( wnikaja do krwi)

Polecane

Leczenie kolan i stawów? Wykorzystaj ten domowy środek leczniczy!
Leczenie kolan i stawów jest możliwe dzięki tej sprawdzonej domowej...
Dieta ziemniaczana: w trzy dni możesz schudnąć, aż 5 kg!
Dieta ziemniaczana opiera się na tym niedocenianym przez nas warzywie...
Imbir z cynamonem doskonałe połączenie by schudnąć 3kg w tydzień!
Imbir z cynamonem to połączenie po którym można chudnąć! Skuteczne...
Imbir – oto 9 najważniejszych zalet codziennego spożywania imbiru
Imbir jest rośliną o tak silnych właściwościach leczniczych, że jest...