Infekcje gardła, czyli remedium z buraka i octu winnego

Infekcje gardła

Infekcje gardła biorą się wielu różnych powodów. Może to być następstwo zarażenia bakterią albo wirusem. Kiedy dojdzie do takiej zmiany chorobowej zaczniemy odczuwać ból przy przełykaniu śliny. Infekcje gardła należą do bardzo irytujących przypadłości.

Poznaj sposób, który pomoże Ci rozwiązać podobny problem. Istnieje pewna sprawdzona receptura na naturalne lekarstwo. Świetnie radzi sobie ono z różnymi infekcjami gardła. Stosuj ten środek, a szybko rozwiążesz podobne problemy zdrowotne.

Przepis na środek, który w cztery godziny zwalcza infekcje gardła

Jeżeli pojawiły się pierwsze symptomy stanu zapalnego w gardle, nie zwlekaj. Jeżeli gardło choć trochę Cię boli, musisz jak najszybciej rozpocząć stosowną kurację.

To lekarstwo jest świetnym wyjściem, jeżeli chcesz uniknąć stosowania antybiotyków. Narażają one Twój organizm na wiele efektów ubocznych. Skorzystaj z tego naturalnego rozwiązania. Działa ona równie skutecznie i jest przy tym bezpieczne.

Składniki:

Sposób przygotowania:

Buraki należy dokładnie zetrzeć na tarce. Następnie dodajemy do nich łyżeczkę octu. Oczywiście możemy przygotować większą ilość tego preparatu. Pamiętaj tylko, aby zachować następujące proporcje. Na każde ćwierć kilograma buraków powinna przypadać jedna łyżeczka octu. Kiedy dobrze wymieszasz oba składniki odstaw je na dwadzieścia minut. Po tym czasie należy odcedzić tę mieszankę. Interesuje nas jedynie sok, który się z niej wydzielił.

Dawkowanie:

Przygotowany płyn służy do płukania gardła. Taki zabieg należy powtarzać regularnie co dwie godziny. Na pewno miło się zaskoczysz, jak już po drugim płukaniu gardło zacznie Cię boleć mniej. Wkrótce dzięki temu lekarstwu uwolnisz się od tej męczącej dolegliwości.

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Leczenie kolan i stawów? Wykorzystaj ten domowy środek leczniczy!
Leczenie kolan i stawów jest możliwe dzięki tej sprawdzonej domowej...
Dieta ziemniaczana: w trzy dni możesz schudnąć, aż 5 kg!
Dieta ziemniaczana opiera się na tym niedocenianym przez nas warzywie...
Imbir z cynamonem doskonałe połączenie by schudnąć 3kg w tydzień!
Imbir z cynamonem to połączenie po którym można chudnąć! Skuteczne...
Imbir – oto 9 najważniejszych zalet codziennego spożywania imbiru
Imbir jest rośliną o tak silnych właściwościach leczniczych, że jest...