Owłosienie w niepożądanych miejscach Owłosienie w niepożądanych miejscach Owłosienie w niepożądanych miejscach

Owłosienie w niepożądanych miejscach? Wiele kobiet jest zmuszona do ciągłej walki z włosami, które rosną w niepożądanych miejscach. Z tego artykułu dowiesz się, w jaki sposób trwale rozwiązać ten kłopot.

Już wiele osób przekonało się o tym, jak skuteczna jest ta metoda usuwania włosów.

Bez większych problemów możesz pozbyć się podobnego problemu. Metoda na niechciane włosy została wymyślona przez Rosjan. Już przez wiele lat korzystają oni z tego domowego sposobu. Szybko zobaczysz, jak niechciane owłosienie przerzedza się. Wkrótce po upływie niedługiego czasu znikną one zupełnie.

Ten sposób jest szczególnie dobrym pomysłem, jeżeli ciągle nie możesz rozwiązać problemu owłosienia, które stale odrasta na całym Twoim ciele. Po pierwsze zapomnij o goleniu włosów maszynką. W ten sposób tylko je wzmacniasz!

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Przed rozpoczęciem zabiegu, włosy na Twoim ciele powinny być stosunkowo długie. Tak, jak tuż przed przygotowaniem depilacji. Będziesz potrzebowała tylko wody i skorupki orzecha włoskiego. Powinna być ona twarda, tak jak tych orzechów zdatnych już do zjedzenia.

Owłosienie w niepożądanych miejscach – przygotowanie zabiegu:

Skorupki orzechów włoskich należy porządnie wysuszyć. Następnie włóż je do piekarnika i upiecz. Nic złego się nie stanie, jeżeli trochę je przypalisz. Następnie kruszące się skorupy należy wymieszać z wodą. W ten sposób uzyskamy jednolitą pastę. Po jej przygotowaniu należy odczekać przynajmniej piętnaście godzin, zanim będzie ona gotowa do użytku.

W jaki sposób stosować preparat?

Przygotowaną maść należy nanieść na miejsca ciała, z których chcesz pozbyć się włosów. Powinna znajdować się tam ona przez przynajmniej pół godziny. Po tym czasie możesz już ją spłukać. Zabieg należy wykonywać trzy razy dziennie, aż do momentu pojawienia się wyraźnych efektów. Wówczas można zmniejszyć częstotliwość stosowaniu maści. Od tego momentu wystarczy stosować ją raz dziennie. W ten sposób pozbędziemy się włosów. Nie tylko wypadną one, ale także przestaną rosnąć następne.

5/5 - (572 votes)
ładowanie...