Kamienie nerkowe Kamienie nerkowe Kamienie nerkowe

Kamienie nerkowe – masz problemy z kamieniami nerkowymi? Oto przepis jak w naturalny sposób oczyścić nerki! Nerki to jeden z najważniejszych organów ludzkiego ciała. Za ich pomocą możemy filtrować krew. W ten sposób oczyszczamy ją ze zbędnych i szkodliwych substancji. Pozbywamy się ich wraz z oddaniem moczu. Nerki pomagają nam także regulować poziom ciśnienia krwi, zachować równowagę elektrolitową oraz produkować czerwone krwinki. Do nerek trafiają różne sole oraz toksyny. Mogą zacząć się one odkładać w postaci kamieni nerkowych. Takie zjawisko powoduje poważne problemy z wydolnością nerek. Dlatego właśnie warto poznać sposoby, dzięki którym zapobiegniesz tej dolegliwości.

Poniżej zamieszczamy porady, w jaki sposób oczyścić swoje nerki za pomocą naturalnych składników.

Przepis na kamienie nerkowe

Składniki:

Sposób przygotowania:

Wybrane zioło należy pociąć na spore kawałki. Następnie wkładamy je do garnka i zalewamy niedużą ilością wody. Powinna ona wyłącznie zakrywać pokrojone liście.

Kolendrę lub natkę pietruszki gotujemy przez około dziesięć minut.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Po upływie wyznaczonego czasu napar należy wystudzić.

Pozbywamy się z naparu liści. Ostudzony napój trzymamy w lodówce. Należy pić go na zimno, jedną szklankę dziennie.

Istnieje alternatywny przepis na ziołową herbatę. Przepis jest w gruncie rzeczy identyczny, wystarczy tylko dłużej gotować napar. Powinien być on gotowy po 30 minutach gotowania.

Jeżeli będziesz pić regularnie ten ziołowy napój, szybko zobaczysz efekty. Kolor moczu zmieni się z ciemnożółtego na dużo jaśniejszy. Jest to oznaka, że Twój organizm pozbywa się toksyn zalegających w nerkach.

Warto wesprzeć w jakiś sposób podobną kurację. Należy pamiętać, aby przez cały dzień wypijać dużą ilość wody. W ten sposób usprawnimy działanie naszych nerek.

Istnieją jeszcze inne produkty, które pozytywnie działają na stan naszych nerek. Do nich zaliczamy arbuzy, jabłka oraz cytryny. Uważa się także, że dzięki oliwie z oliwek łatwiej będzie nam pozbyć się wytworzonych już kamieni nerkowych.

Kurację na bazie tego domowego napoju należy powtarzać dwa razy w miesiącu. W ten sposób będziemy regularnie pozbywać się nagromadzonych toksyn.

Źródło: www.healthyfoodteam.com/you-have-problems-with-kidney-stones-here-is-how-to-naturally-cleanse-your-kidneys/

5/5 - (538 votes)
ładowanie...