Uwaga! Eksperci ostrzegają! Pandemia grypy zabije 33 mln osób w przeciągu następnych 200 dni!

grypy

Nowa grypa o nazwie „Aussie” rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Eksperci ostrzegają, że NIC nie można zrobić, aby powstrzymać rozprzestrzeniającą się pandemię grypy, która „może zabić 33 miliony ludzi w ciągu następnych 200 dni”.

Wielu znanych ekspertów ostrzega przed zbliżającą się pandemią grypy, która zabije miliony. Dr Robert Quick powiedział, że 33 miliony ludzi umrze na grypę w ciągu zaledwie 200 dni. Inny znany profesor – Robert Dingwall oświadczył, że ludzkość jest bezsilna, by powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Dr Quick oznajmia, że mutacja grypy powstała w gospodarstwach rolnych, gdzie ludzie hodują „tanie mięso”. Czy naprawdę jest się czego bać?

Ekspert od grypy powiedział …

Ludzkość jest praktycznie bezsilna, by potrzymać rozprzestrzeniający się w zastraszającym tempie wirus zabójca, który pochłonie 33 miliony istnień ludzkich w ciągu zaledwie 200 dni.

Profesor Robert Dingwall, ekspert od grypy, powiedział, zasłanianie usta podczas kichania oraz systematyczne mycie rąk to najskuteczniejsze sposoby powstrzymania rozprzestrzeniającego się wirusa, lecz nawet te środki są mało prawdopodobne.

Ostrzeżenie profesora pojawiło się po tym, jak dr Quick, przewodniczący Światowej Rady Zdrowia, ostrzegł, że śmiertelna mutacja grypy może pojawić się każdego dnia i może okazać się śmiertelną pandemią w historii ludzkości.

Zarażenie grypą cztery dni przed jej objawami

Profesor R. Dingwall stwierdził, że ludzkie mogą zarazić się grypą, aż cztery dni przed pojawieniem się pierwszych objawów. Podkreślił, że ludzie są podatni na zagrożenie: „Grypa jest bardzo zaraźliwa i nie ma nic, co można zrobić, aby powstrzymać ją od przemieszczania się po planecie”.

Istnieje niewielka ilość środków, które możemy wykonać, podstawa to higiena osobista, regularne mycie rąk oraz unikanie kontaktu z zanieczyszczonymi miejscami publicznymi. Mimo wszystko możemy zarazić się grypą, przechodząc obok osoby, która kichnie – dodał profesor.

Profesor oszacował, że w kolejnych dwóch latach śmiertelny wirus pochłonie 300 milionów ludzi na całym świecie. Taka sytuacja może doprowadzić do przerw w dostawie żywności praz leków.

Szczep śmiertelnej grypy

Nadchodząca pandemia ma być wywołana przez mutację szczepy ptasiej grypy oraz grypy innego zwierzęcia, a najprawdopodobniej powstanie na farmie. Dr Quicj ostrzega, że mutacja ptasiej grypy może zniszczyć znaczną część globu. Wszystko za sprawą tego, że szczep może często mutować się z grypą innych dzikich zwierząt, zanim pojawią się pierwsze zachorowania u ludzi. Wielokrotna mutacja sprawi, że szczep będzie jeszcze silniejszy oraz przynoszący więcej zgonów.

Jak mutacja grypy ptaków i zwierząt przejdzie na człowieka, będzie miał łatwą sprawę, aby nas zabijać. Wszystko za sprawą nasz organizm nie zna tego wirusa, a nasze ciało ma zerową odporność. Najprawdopodobniej to było przyczyną hiszpańskiej grypy, która w 1918 roku zabiła 100 milionów ludzi.

Jeden z takich nowych szczepów, który jest uznawany na częściowo odpowiedzialny za 40% wzrost zgonów w USA i Wielkiej Brytani, jest nazywany „grypą australijską”. Nazywa się tak, ponieważ pochodzi z Australii.

Dr Quick ostrzega również, że społeczeństwo przygotowuje się do nadchodzącej pandemii, kupując tanie mięso z wielkich farm. Profesor określa je jako „cuchnące inkubatory choroby”.

Warto dodać, że ostatnio odnotowana mutacja grypy miała miejsce w 2009 roku. Wtedy zabiła blisko 600 tys. osób – mowa oczywiście o wirusie A/H1N1 (świńska grypa).

Koniecznie udostępnij ten artykuł, aby wszyscy wiedzieli co może nas spotkać w najbliższych latach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Rezerwacja miejsc na turnusie rehabilitacyjnym PFRON w 2024 roku: Kompleksowy przewodnik
Najlepszy moment na rezerwację miejsca na turnusie rehabilitacyjnym Rezerwacji na...
Zalety psychologicznej terapii online: dostępność, dyskrecja i skuteczność w jednym
Jak można umówić się do psychologa online? Jeśli zechcesz umówić...
Masz te objawy? To znak, że Twoja wątroba niedomaga!
Po czym poznać, że wątroba jest chora? Wątroba jest ważnym...
Gojenie ran bez antybiotyków – odpowiedzialne podejście do leczenia
Nadmiar antybiotyków w obecnym świecie Nadmierne i nieodpowiednie stosowanie antybiotyków...