Breuss Cancer Cure Breuss Cancer Cure Breuss Cancer Cure

Breuss Cancer Cure to specjalna dieta, za pomocą, której można pozbyć się raka. Trwa ona tylko 42 dni. Polega ona na poważnym ograniczeniu spożywanych pokarmów oraz uzupełnieniu diety warzywnymi sokami oraz różnymi herbatkami ziołowymi. Rudolph Breuss, twórca tej diety zawsze zaznaczał, że komórki rakowe potrzebują stałego dostępu do pożywienia. Możemy zatem pokonać je poprzez ograniczenie im dostępu do niego. W ten sposób po prostu zagłodzimy je.

Często się zdarza, że nie dysponujemy naukowym wyjaśnieniem, a mimo tego dana metoda działa skutecznie. Jest tak właśnie z tą metodą leczenia raka. Póki co nie przeprowadzono badań klinicznych, które mogłyby dać nam jednoznaczną odpowiedź na pytanie o skuteczność diety Rudolpha Breussa. Niektórzy nawet są zdania, że stosowanie takiej diety może być szkodliwe. Wskazują oni na to, że dojść może do objawów niedożywienia organizmu. Zarzuca się także to, że zgodnie z zaleceniami Braussa, przez okres 42 dni należy zrezygnować z konwencjonalnego leczenia nowotworu. Jednakże przeciwnicy tej diety również nie posiadają naukowych dowodów, które potwierdzałyby ich teorie.

Na czym w ogóle polega Breuss Cancer Cure?

Rudolph Breuss urodził się w Austrii w roku 1889. W młodości pracował jako elektryk. Wkrótce potem zaczął jednak karierę neuropaty. To właśnie on opracował dietę „Breuss Cancer Cure”, za pomocą której można wyleczyć raka. Breuss żył bardzo długo. Umarł dopiero w 1990 roku.

Breussowi udało się opracować unikalną recepturę. Dzięki niej stworzymy napój, który niszczy komórki rakowe, które rozwijają się w naszym organizmie. Przez kolejne lata coraz więcej osób korzystało z zaleceń austriackiego neuropaty. Szacuje się, że dzięki nim około 45 tysięcy ludzi wyleczyło się z różnych chorób nowotworowych oraz innych śmiertelnie groźnych problemów zdrowotnych.

Receptura Rudolpha Breussa – Breuss Cancer Cure

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Breuss Cancer Cure” polega na prowadzeniu przez 42 dni rygorystycznej diety. Zarazem spożywamy wskazane preparaty zdrowotne. Głównym ich składnikiem są buraki. Właśnie to warzywo posiada właściwości przeciwnowotworowe.

Wszystkie warzywa, z których korzysta się podczas tej diety muszą być organiczne. Najlepiej będzie, jeżeli skorzystamy z tych, które sami wyhodowaliśmy. Wtedy jesteśmy pewni, że są one wolne od niepożądanych chemicznych dodatków.

Specjalny napój niezbędny do prowadzenia tej diety zawiera:

  • 55% buraków
  • 20% marchewki
  • 20% selera
  • 3% ziemniaków
  • 2% rzodkiewki

Breuss Cancer Cure – sposób przygotowania:

Przygotowanie takiego napoju nie jest trudne. Wszystkie warzywa należy porządnie umyć, a następnie wrzucić do blendera. Za pomocą tego robota kuchennego robimy z nich gładką masę.

Istnieje także możliwość przygotowania soku na bazie takiego samego zestawienia warzyw. Jedyna różnica w przygotowaniu go polega na tym, że w tym wypadku będziemy musieli skorzystać z wyciskarki do soków.

Bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniej proporcji przy spożywaniu przygotowanego napoju. Nie możemy dostarczyć do naszego organizmu zbyt dużej ilości takiej mieszanki. O właściwych dawkach soku napiszemy w dalszej części tekstu.

Dlaczego burak jest najważniejszą częścią tej mieszanki?

Burak to warzywo, które zawiera wiele witamin B1, B2, B6 oraz C. Znajdują się w nim także silne antyoksydanty. Nie można zapomnieć o pozostałych składnikach odżywczych. W buraku znajdziemy dużo kwasu foliowego, kwasu pantotenowego, a także magnezu, fosforu, żelazu, sodu, cynku oraz potasu. Wielu specjalistów przyznaje, że jest to najzdrowsze warzywo świata. Im ciemniejszy jest soku z buraka, tym lepiej. Oznacza to większą zawartość składników odżywczych, które są potrzebne do właściwego funkcjonowania naszego organizmu.

Kolejne badania dowodzą tego, jak ważnym składnikiem dla naszego zdrowia jest burak. To warzywo potrafi zdziałać cuda przy leczeniu białaczki oraz różnych rodzajów raka. W burakach znajduje się wiele betainy. Jest to specjalny aminokwas o silnych właściwościach antyrakowych. Ponadto jest on w stanie oczyścić nasz organizm z zalegających w nim toksyn, wolnych rodników oraz stanów zapalnych. Badania kliniczne wykazały, że betaina rozbija komórki rakowe, które tworzą guz nowotworowy.

Niezależnie od rodzaju zdiagnozowanego nowotworu warto sięgnąć po właściwości zdrowotne buraka. Działa on na każdy rodzaj raka.

Jedzenie buraków jest zalecane także kobietom w ciąży. Wynika to z dużej zawartości kwasu foliowego. Ten składnik odżywczy wzmacnia naszą wątrobę oraz pęcherzyk żółciowy. Zapobiega także problemom z przemianą materii. Kwas foliowy zaleca stosować się w przypadku chronicznych bólów głowy, zębów i stawów. Jest to także skuteczne lekarstwo na zapalenie jelit, problemy menstruacyjne oraz niepożądane zmiany skórne. Wszystko to dowodzi temu, że burak powinien być składnikiem każdej zdrowotnej diety.

Breuss Cancer Cure – niezwykłe leczenie chorób nowotworowych

Breuss dowodził, że można pokonać poważne choroby jedynie za pomocą właściwej diety oraz opracowanych przez niego napojów i naparów. Zalecał on pić ziołowe herbatki z szałwii, mięty pieprzowej oraz dziurawca. Pod żadnym pozorem nie można dodawać do nich cukru.

Istnieje szereg zaleceń, które trzeba rygorystycznie przestrzegać podczas diety. Dzienna dawka przyjmowanych płynów nie powinna przekroczyć więcej niż pół litra. Osoby chore na białaczkę nie powinna spożywać mięsa ani żadnych odgrzewanych potraw. Nie można stosować tej diety bezpośrednio po przeprowadzonych zabiegach lekarskich. Nie powinno się jej zaczynać, jeżeli równolegle poradzimy jakąś inną kurację. Breuss zawsze podkreślał, że ważnym uzupełnieniem dla jego diety jest odpowiednia dawka świeżego i czystego powietrza. Nie można zapomnieć o odpowiedniej ilości aktywności fizycznej. Oczywiście nie sposób pokonać chorobę, jeżeli będziemy w dalszym ciągu palić papierosy. Po zakończeniu 42-dniowej głodówki nie można pozwolić sobie na powrót do starych nawyków żywieniowych. Od tego momentu powinniśmy spożywać wyłącznie lekkostrawne posiłki. Należy także unikać soli. Dobrym pomysłem jest picie w dalszym ciągu napoju opracowanego przez Breussa. Optymalną dzienną dawką będzie 60 ml takiego soku.

Pod koniec swojego życia Breuss doszedł do wniosku, że do opracowanej diety należy wprowadzić pewne modyfikacje. Zalecił wprowadzenie do niej bulionu z cebuli. Breuss zaznaczył, że osoby cierpiące na choroby serca powinny włączyć do listy spożywanych codziennie produktów od 20 do 40 kropli nalewki z głogu. Natomiast osoby chore na cukrzycę w trakcie takiej kuracji muszą kontynuować leczenie zalecane przez lekarza oraz pozostawać pod jego stała opieką.

Breuss rozszerzył także listę zlecanych naparów ziołowych. Zalecił regularne picie herbatki z babki lancetowatej, babki liściastej, miodunki, mielonego bluszczu, islandzkiego mchu, dziewanny oraz marchwicy. Te zioła zapewnią nam odpowiednie dawki potasu i wapnia. Ponadto, jeżeli mamy problemy związane z funkcjonowaniem pęcherzyka żółciowego powinniśmy regularnie pić bulion ze strąków fasoli zamiast bulionu z cebuli.

Specjalne herbatki Breussa

Breuss opracował przepisy na trzy specjalne herbatki ziołowe, które pomogą nam wyleczyć najróżniejsze rodzaje raka. Nazwał je kolejno „herbata mędrca”, „herbata nerkowa” oraz „herbatkę z bodziszka”.

Pierwsza mieszanka składa się z szałwii, ziela dziurawca, mięty pieprzowej oraz melisy lekarskiej.

Herbata nerkowa” składa się z mieszanki skrzypu polnego, pokrzywy, rdestu ptasiego oraz dziurawca. W tym przypadku powinniśmy zachować umiar. Nie można pić tej herbatki dłużej niż przez pierwsze trzy tygodnie diety.

Ostatnia herbatka wymaga wykorzystania jedynie bodziszka cuchnącego. Przed jej wypiciem należy ją wystudzić. Herbatkę z bodziszka powinno się pić codziennie w niedużych ilościach.

Skuteczność kuracji Breuss Cancer Cure

Breuss nie posiadał żadnych dowodów naukowych na potwierdzenie słuszności swojej kuracji. Przez prawie dwadzieścia lat zbierał zatem rekomendacje od pacjentów, którzy ją zastosowali i w ten sposób udało im się pokonać raka. Breuss przekonywał, że metoda jest nieskuteczna, jeżeli nie przestrzega się wszystkich jej zaleceń. Całe życie był przekonany, że dzięki jego zaleceniom można uratować miliony ludzkich istnień.

Kuracja Breuss Cancer Cure polega na tym, że komórki rakowe nie są w stanie żywić się jedynie samymi sokami warzywnymi oraz naparami z ziół. Kiedy przestaniemy dostarczać do naszego organizmu białko, nasz organizm sam zaatakuje komórki rakowe i doprowadzi do ich eliminacji.

Źródło: holisticlivingtips.com/2016/07/15/cancer-cells-die-in-42-days-with-this-recipe/

5/5 - (583 votes)
ładowanie...