herbata imbirowa herbata imbirowa herbata imbirowa

Herbata imbirowa na wątrobę, kamienie nerkowe, zwalcza nowotwory … Na świecie istnieje mnóstwo rodzajów naparów. Parzone są one na różne sposoby i z różnymi dodatkami. Jeden z nich specjalnie wyróżnia się spośród pozostałych. To właśnie herbata imbirowa jest najbardziej leczniczym napojem. Zawarty w niej imbir charakteryzuje się właściwościami antyseptycznymi. Skutecznie zwalcza także pasożyty i radzi sobie ze stanami zapalnymi. Warto zatem skorzystać ze wszystkich tych zdrowotnych walorach.

Na pewno warto wymienić wszystkie wartości odżywcze, jakie może dostarczyć nam imbir. W tym zdrowotnym korzeniu znajduje się dużo pokładów magnezu, witaminy C, a także innych cennych dla naszego organizmu minerałów. Dzięki regularnemu przyjmowaniu imbiru ochronimy się przed chorobami serca, astmą oraz przeziębieniami i zakażeniami. Korzeń imbiru redukuje odczuwany ból oraz wspiera nasz system trawienny. Dzięki tej rośli uda Ci się oczyścić wątrobę z gromadzonych w niej toksyn.

Nasz przepis na herbatę imbirową został przygotowany tak, aby jak najskuteczniej zwalcza choroby, przeziębienie oraz grypę. Jego działanie zostało sprawdzone już przez wielu ludzi. Wszyscy oni przyznawali, że taka herbata jest dużo lepszym lekarstwem niż te kupowane w aptece.

Dzięki takiemu naparowi nie tylko uda Ci się uniknąć męczącego przeziębienia.

Herbata imbirowa jest w stanie:

 • Zminimalizować ryzyko udaru mózgu
 • Zwalczać wolne rodniki i komórki rakowe
 • Poprawić krążenie
 • Oczyścić wątrobę
 • Rozpuścić kamienie nerkowe
 • Dostarczyć naszemu organizmowi wielu witamin i składników odżywczych

Herbata imbirowa: ten lek przygotujesz z łatwością!

Składniki:

Sposób przygotowania:

 1. Na początku należy zagotować wodę.
 2. Zalewamy nią przygotowany w szklance imbir i kurkumę.
 3. Następnie dodajemy do tego mleko kokosowe.
 4. Teraz należy odczekać przynajmniej dziesięć minut. Po tym czasie wszystko powinno dobrze się przegryźć
 5. Jeżeli napar już ostygł, możemy dodać do niego miodu. Jeżeli dodamy go do za gorącej herbaty, miód straci swoje zdrowotne właściwości.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Herbatkę imbirową należy regularnie pić raz na dzień. Najlepszą do tego porą jest poranek. Wówczas dostarczamy naszemu organizmowi moc zdrowia na cały dzień.

Jeżeli też uważasz, że najlepiej leczyć się za pomocą takiego domowego lekarstwa podziel się tym tekstem ze swoimi bliskimi.

Źródło: www.healthyfoodhouse.com

5/5 - (402 votes)

Oceń ten artykuł:
5/5 - (402 votes)

ładowanie...